Od wielu lat staram się, by zawody jeździeckie Gałkowo Masters stawały się nową jakością wśród wydarzeń sportowych i towarzyskich. Jest to jedyne takie wydarzenie w tej części Europy, gdzie rywalizacja na najwyższym sportowym poziomie łączy się z niesamowitym show zmieniającym jeździectwo w dzieło sztuki. Historia imprezy sięga ponad 17 lat. Podczas MES Gałkowo Masters planujemy w ramach części sportowej 24 konkursy, w których wystartują zawodnicy z kraju i Europy.

Niedzielne Grand Prix nosi imię majora Ludwika Ferensteina jednego z najsłynniejszych jeźdźców w historii polskiej kawalerii. W programie części artystyczno-charytatywnej budzący ogromne zainteresowanie mediów z całej Polski teatr konny, Majestatyczne konie andaluzyjskie pochodzące z Królewskiej Hiszpańskiej Szkoły Jazdy, LEGENDARNY KONKURS KAPELUSZY w którym biorą udział polskie gwiazdy min. ( Weronika Książkiewicz, Anna Kalczyńska, Kinga Rusin, Agnieszka Wźniak-Starak, Grażyna Wolszczak, Olga Bałądź, Karolina Szostak, Kamila Szczawińska, Renata Kaczoruk, Maria Niklińska, Macadamina Girll, Kaja Śródka i wielu wielu innych) w jury konkursu zasiądą Kasia Sokołowska, Joanna Horodyńska i Dawid Woliński. Kolejną atrakcją jest Mistrzowski Test Powożenia i Próba Terenowa, charytatywna loteria podczas sobotniego bankietu oraz wieczorny koncert gwiazdy.

Gałkowo Masters to również okazja do niecodziennych spotkań, wyśmienitych kolacji w mniejszym gronie. Nie przez przypadek Gałkowo Masters nosi miano najbardziej medialnej imprezy jeździeckiej w Polsce. Media z ogromnym zainteresowaniem relacjonują przebieg wydarzenia. Udało nam się również stworzyć wśród wielu znanych osób grono wiernych kibiców i uczestników przygotowanych konkurencji !!!

K

Follow us

K

Karolina Ferenstein-Kraśko

+48 601 39 11 11

karolina.ferenstein@wp.pl

Gałkowo 45, 12-220 Ruciane-Nida

K

Tomasz Godek

+48 660 792 734

tomasz.godek@kfgroup.pl

© 2018 - KF Group       |       Polityka prywatności       |       Polityka cookies