Majówka w Stadninie Koni Ferensteinów to doskonały sposób aktywnego powitania wiosny! Mamy dla was najpiękniejsze widoki, obłędną trasę, słońce, plażę, “Piknikowe Menu” oraz nowość CANOE WATER CHALLENGE!!! A wszystko to nad brzegiem jeziora !!!

Majówka to nie tylko typowo rodzinna atrakcja, to połączenie wyprawy konnej po malowniczych zakątkach Puszczy Piskiej, lunchu na leśnej polanie nad brzegiem jednego z najpiękniejszych mazurskich jezior, ale także miejsce sportowych zmagań, takich jak: mecz plażowej piłki siatkowej, turniej badminton oraz gry i zabawy dla dzieci na kucach Pony Games.

Podczas Majówki odbywają się również gry i loterie, w których można wygrać nagrody przygotowane przez partnerów wydarzenia. Uczestnicy skosztować mogą dań kuchni regionalnej oraz domowych przysmaków przygotowanych przez Gałkowo Club45, czyli panie z naszej kuchni. Do wyboru są dwie alternatywy dotarcia na miejsce pikniku:

 – rajd konny,
– przejazd zaprzęgiem piknikowym

Konie pasą się na wygrodzonych kwaterach, dzieci wesoło bawią się na plaży, a po jeziorze pływają żaglówki. Nie można wyobrazić sobie piękniejszego widoku w samym sercu Mazur! To wspaniała zabawa dla wszystkich miłośników aktywnego spędzania czasu na łonie natury!

Zapraszamy serdecznie do zapisów: stadninagalkowo@kfgroup.pl

Serdecznie zapraszamy !!! 

K

Follow us

K

Karolina Ferenstein-Kraśko

+48 601 39 11 11

karolina.ferenstein@wp.pl

Gałkowo 45, 12-220 Ruciane-Nida

K

Tomasz Godek

+48 660 792 734

tomasz.godek@kfgroup.pl

© 2018 - KF Group       |       Polityka prywatności       |       Polityka cookies