Cavaliada Tour to jedyny w Polsce cykl jeździeckich zawodów halowych autoryzowany przez Międzynarodową Federację Jeździecką (FEI). Tour odbywa się w czterech miastach: w Poznaniu, w Lublinie, w Krakowie oraz w Warszawie.

To największe w tej części świata jeździeckie show. 160 najlepszych zawodników oraz 280 najwspanialszych koni mierzy się w 12 konkursach o łącznej puli nagród ponad 500 000 zł. CAVALIADA, to spektakl, w którym konie, o wartości przewyższającej ceny luksusowych samochodów oraz światowej sławy zawodnicy wzbudzą największe emocje wśród ponad 18 000 tys publiczności. Podczas Finałowych zmagań na Warszawskim Torwarze zostają wyłonieni trzej najlepsi zawodnicy, którzy reprezentować będą Europę Centralną podczas Finału Pucharu Świata w skokach przez przeszkody.

W programie oprócz konkursów sportowych znajdą się występy husarii, pokazy woltyżerki, prezentacja koni czystej krwi, a także prezentacje ogierów. Każdy wieczór Cavaliady to inna forma rywalizacji, przygotowana specjalnie, po to by w najbardziej emocjonujący sposób bawić publiczność. W czwartek w konkursie „Potęgi Skoku” zawodnicy prześcigają się w wysokości pokonywanych przeszkód, w piątek w równoległym konkursie zespoły kobiet i mężczyzn współzawodniczą w ramach konkursu Venus kontra Mars. W sobotę atrakcją wieczoru jest konkursu Speed&Music, rozgrywany w rytmie najnowszych hitów muzycznych. Niedziela to z kolei dzień najważniejszego konkursu sportowego Grand Prix.Cavaliada. To nie tylko prestiżowe zawody sportowe, ale przede wszystkim okazja do niecodziennych spotkań ludzi biznesu, polityki i celebrytów znanych z pierwszych stron gazet.

K

Follow us

K

Karolina Ferenstein-Kraśko

+48 601 39 11 11

karolina.ferenstein@wp.pl

Gałkowo 45, 12-220 Ruciane-Nida

K

Tomasz Godek

+48 660 792 734

tomasz.godek@kfgroup.pl

© 2018 - KF Group       |       Polityka prywatności       |       Polityka cookies