Equestrian Challenge to niesamowite emocje, jeździeckie wyzwania, przełamywanie własnych słabości i barier, a przede wszystkim relaks na łonie natury w samym sercu Mazur. Wszystko to z dużą dawką uśmiechu i pozytywnej energii. Program dnia rozpoczyna się zajęciami z jogi i medytacji wśród pasących się nieopodal koni, następnie jeźdźcy podczas treningów uczą się skoków przez przeszkody, jazdy parkurowej a także podstaw dobrego dosiadu oraz ujeżdżenia.

Popołudniowe zajęcia jeździeckie uczestnicy spędzają na długich spacerach i wyprawach konnych po mazurskich łąkach i lasach oraz pławieniu koni w rzece Krutyni. W chwilach wolnych od treningów odbywają się warsztaty fotograficzne, grzybobranie, zajęcia teoretyczne i praktyczne z hodowli i pielęgnacji koni oraz wycieczki po malowniczej okolicy. Punktem kulminacyjnym jest kolacja na wodzie. Blask płonących ognisk i pochodni nadaje niepowtarzalny klimat towarzyszący wyprawie uczestników płynących łodziami flisackimi o zmroku po rzece.

Piękna pogoda, wspaniała ekipa miłośników jeździectwa, konie, przysmaki kuchni regionalnej oraz długie opowieści przy kominku w Gałkowo Club45 to tylko niektóre punkty programu szkolenia. Equestrian Challenge to również doskonały pomysł na wyjazd integracyjny dla pracowników Twojej firmy. Dopasujemy program szkolenia do indywidualnych potrzeb klienta! Więcej szczegółów na stronie www.stadnina-galkowo.pl w zakładce szkolenia dla dorosłych.

Zapraszamy serdecznie!

K

Follow us

K

Karolina Ferenstein-Kraśko

+48 601 39 11 11

karolina.ferenstein@wp.pl

Gałkowo 45, 12-220 Ruciane-Nida

K

Tomasz Godek

+48 660 792 734

tomasz.godek@kfgroup.pl

© 2018 - KF Group       |       Polityka prywatności       |       Polityka cookies